پشتیبانی آنلاین: 6264-789-0917 پشتیبانی تلفنی: 91012676-071

پرسش های متداول

بله . قیمت محصولات ما توسط سازمان غذا و دارو تعیین شده و ما هیچ حقی برای افزایش قیمت ها به اندازه دلخواهمان نداریم.

شما عزیزان می توانید همه روزه صبح ها از ساعت ۸ الی ۱۴ و عصر ها از ساعت ۱۶ تا ۱۹ با شماره تلفن های 09177896264 تماس گرفته و از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید . همچنین از طریق تیکت پشتیبانی و …

بله- موجودی محصولات به روز است. اما احتمال بروز خطا هیچ وقت به صفر نمی رسد. اگر به هر دلیلی پس از ثبت خرید توسط شما، اشتباهی در سیستم انبارداری رخ داده باشد ، کارشناسان ما با شما تماس گرفته و هزینه شما را بدون هیچ کسر هزینه ای به حسابتان واریز می کنند .

شما عزیزان می توانید همه روزه صبح ها از ساعت ۸ الی ۱۴ و عصر ها از ساعت ۱۶ تا ۱۹ با شماره تلفن های 09177896264 تماس گرفته و از مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید . همچنین از طریق تیکت پشتیبانی و …

خیر - امکان اصلاح سفارش وجود ندارد . برای اصلاح سفارش ثبت شده، ابتدا باید سفارش قبلی خود را لغو کرده و دوباره سفارش جدید خود را ثبت کنید . البته توجه داشته باشید که این اصلاح باید قبل از ارسال سفارش به مقصد انجام شود .

در صورت ارسال محصول و درخواست شما برای تغییر یا اصلاح سفارش ، ابتدا باید صبر کنید تا محموله ارسالی دوباره به داروخانه عودت داده شود و سپس سفارش جدید شما ثبت شود.

البته شما می توانید سفارش جدید خود را به صورت جداگانه و با هزینه جداگانه ثبت کنید ، اما برای عودت داده شدن مبلغ پرداختی در سفارش ، ابتدا باید صبر کنید تا مراحل اداری آن طی شود.

برای اطلاع از نحوه عودت دادن محصول و هزینه های این مراحل ، به صفحه تعرفه های ارسال مراجعه کنید.

خیر - محدودیتی در میزان سفارشات وجود ندارد .

بنا به مصوبه سازمان غذا و دارو، فروش آنلاین محصولاتی که نیاز به تجویز و نظارت پزشک دارند مانند قرص استامینوفن ، انواع آنتی بیوتیک ها و ... ممنوع است .

روش های پرداخت در داروخانه آنلاین دارودیلی، تنها به صورت آنلاین و توسط سیستم امن پرداخت بانک ملت (به پرداخت ملت) انجام می شود. شما عزیزان با کلیه بانک های عضو شبکه شتاب، می توانید فرآیند خرید را بوسیله این درگاه انجام دهید.

هم‌اکنون ۲۹ بانک : "سپه ، ملی ایران ، کشاورزی ، مسکن ، صادرات ایران ، رفاه کارگران ، تجارت ، ملت ، صنعت و معدن ، توسعه صادرات ایران ، کارآفرین ، اقتصاد نوین ، پارسیان ، سامان ، پاسارگاد ، سرمایه ، پست بانک ایران ، سینا ، قرض‌الحسنه مهر ایران ، توسع ، تعاون ، شهر ، دی ، انصار، گردشگری ، ایران زمین ، آینده ، قرض‌الحسنه رسالت ، قوامین ، خاورمیانه به همراه ۴ مؤسسه اعتباری ، توسعه ، ملل ، نور، کوثر" در شبکه شتاب فعالند و شما می توانید بوسیله این کارت ها ، اقدام به سفارش کنید.

برای آشنایی با نحوه ساخت حساب کاربری و عضویت در سایت ، به صفحه آموزش خرید مراجعه نمائید.

برای آشنایی با نحوه ارسال تیکت پشتیبانی ، به صفحه آموزش خرید مراجعه نمائید.

برای آشنایی با تغییر رمز کاربری ، به صفحه آموزش خرید مراجعه نمائید.

در صورتی که ساکن شهر شیراز هستید ، قبل از ارسال با پیک موتوری ، ابتدا کارشناسان پشتیبانی ما با شما تماس گرفته تا از حضور شما در محل تحویل محصولات ، اطمینان حاصل کنند.

اگر ساکن سایر نقاط کشور هستید ، پس از تحویل محصولات به اداره پست توسط داروخانه ، تمامی مراحل ارسال از جمله : تحویل محصولات به اداره پست توسط داروخانه ، تحویل محصولات به اداره پست شهر شما و ... از طریق پیامک و به شماره همراهی که هنگام خرید ثبت کرده اید ، ارسال می شود.

همچنین شما عزیزان می توانید با مراجعه با سایت پست جمهوری اسلامی ایران یا با استفاده از لینک زیر و وارد کردن شماره پیگیری خود ، از وضعیت محموله پستی خود مطلع شوید .

https://tracking.post.ir