درباره ما

دارودیلی، پایگاه اطلاع رسانی جامع اینترنتی محصولات داروخانه شبانه روزی دکتر گرامی می باشد که به منظور ارائه خدمات داروخانه ای، اطلاع رسانی و آشنایی هرچه بهتر مصرف کنندگان و رفع نیازهای آنان از محصولات داروخانه، در فضای مجازی راه اندازی گردیده است.
از آنجایی که میزان مراجعات به داروخانه ها جهت خرید محصولات آرایشی-بهداشتی، به طرز چشمگیری افزایش یافته است، لذا دارودیلی جهت سهولت و رفاه حال مشتریان و کاهش حضور فیزیکی با توجه به وضعیت بحرانی کشور، خدمات اینترنتی را صرفا جهت محصولات غیر داروئی ارائه نموده است تا به مشتری این امکان را دهد که بدون حضور فیزیکی در محیط داروخانه، می تواند به بررسی و مقایسه اجناس مورد نیاز خود پرداخته و با صرف وقت کمتر و دقت بیشتر، محصولات مورد نیاز خود را از داروخانه درخواست نماید.
به صورت کلی، محصولات ارائه شده در دارودیلی شامل تمامی محصولات قابل ارائه در داروخانه که مورد تایید وزارت بهداشت می باشد، شامل: محصولات آرایشی-بهداشتی، مکمل های رژیمی غذایی، غذای کودک و نوزاد، تجهیزات پزشکی و ارتوپدی می باشد.
قیمت و موجودی تمامی محصولات توسط تیم پشتیبانی به روزرسانی می گردد. تمامی محصولات عرضه شده در سایت دارودیلی دارای تاریخ مصرف معتبر و مجوز فروش از سازمان مربوطه می باشند.
اگر محصولی تاریخ مصرف آن کم تر از 3 ماه باشد، قبل از ارسال به مشتری اعلام می گردد.
بنابر دستور وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو، امکان مرجوعی محصولات فروخته شده وجود ندارد.
دارودیلی جهت ارائه خدماتی با کیفیت و مطلوب به مشتریان در هنگام ارسال، سفارشات بررسی را نموده و در صورت عدم تایید واحد کنترل نهایی، سفارش کنسل و مبلغ پرداخت شده، استرداد می گردد.
دارودیلی موظف است سفارشات را در زمان مقرر تحویل دهد و چنانچه در زمان تحویل سفارش، تاخیری ایجاد شود، موظف است به مشتری زمان جدید دریافت سفارش را اطلاع رسانی کند.
از آنجا که فروش دارو بایستی با ارائه نسخه پزشک و با نظارت دکتر داروساز انجام پذیرد، به هیچ وجه قادر به فروش و ارسال دارو در کنار سفارش مشتریان نمی باشد.
مشتری موظف است جهت اطلاع از نحوه مصرف محصول خریداری شده، به بروشور و صفحه محصول در سایت دارودیلی مراجعه نماید. دارودیلی تحت هیچ شرایطی، مسئولیتی در قبلا مصرف خودسرانه و نادرست محصولات توسط مشتری ندارد.
اطلاعات خصوصی مشتریانی که از سایت استفاده می کنند، نزد دارودیلی محفوظ می ماند.
سوء استفاده از برند دارودیلی مشمول ماده 529 قانون مجازات اسلامی می باشد و متخلفان را مورد پیگرد قانونی قرار خواهد داد.