ارسال با پیک در داخل شهر شیراز
 • ارسال محصولات به داخل شهر شیراز از طریق سیستم پیک انجام شده و سفارشات بالای ۲۰۰ هزارتومان به صورت رایگان ارسال میشوند

 • هزینه ارسال به داخل شهر شیراز برای سفارشات بالای ۲۰۰ هزارتومان رایگان است و برای مبالغ پایین تر ۲۰ هزار تومان می باشد .

 • ارسال محصولات در کلانشهر شیراز بوسیله پیک موتوری انجام میشود چنانچه سفارش شما تا قبل از ساعت 4 بعد از ظهر باشد در همان روز و بعد از ساعت 4 فردای آن روز محصول به دست شما میرسد .

 • نکته : ارسال سفارشات شهر شیراز در روزهای تعطیل ممکن است با تاخیر مواجه شود , پیشاپیش از صبوری شما همراهان ممنونیم.

ارسال از طریق پست پیشتاز به سراسر کشور
 • داروخانه دکتر گرامی برای کسب رضایت مشتری و ارسال سریع تر محصولات به سراسر کشورعزیزمان ، از پست پیشتاز استفاده می کند تا محصولات با بهترین کیفیت باربری و سریعترین و به صرفه ترین زمان ممکن به دست شما عزیزان برسد . پست پيشتاز EMS ، سريع ترين سرويس پستي كشور است كه كليه عمليات پستي آن ازلحظه قبول مرسولات تا توزيع در كوتاهترين زمان ممكن انجام مي گيرد .

 • در ارسال های پست پیشتاز برای سفارشات کمتر از ۳۰۰ هزار تومان ، مبلغ ثابت ۳۵ هزار تومان و برای مبالغ بالای ۳۰۰ هزار تومان به صورت رایگان برای تمامی نقاط ایران در نظر گرفته شده است .

 • پس از تحویل مرسوله به اداره پست، شماره موبایل شما در سیستم پست ثبت می شود و مراحل ارسال ، تحویل به اداره پست شهر سکونت شما و شماره پیگیری شما برایتان بوسیله پیامک ارسال می شود .

  همچنین شما عزیزان می توانید با مراجعه با سایت پست جمهوری اسلامی ایران یا با استفاده از لینک زیر و وارد کردن شماره پیگیری خود ، از وضعیت محموله پستی خود مطلع شوید.

  https://tracking.post.ir
 • در صورت عدم حضور مشتری در آدرس ثبت شده در هنگام سفارش ، کالای ارسالی به اداره پست شهر شما عودت داده و معمولا یک روز ، بعد به آدرس داروخانه عودت داده می شود . در صورتی که به هر دلیلی هنگام مراجعه مامور پست برای تحویل محصول ، در آدرس مورد نظر حضور نداشتید ، می توانید تا قبل از ارجاع کالا به داروخانه ، به اداره پست شهر خود مراجعه کرده و با در دست داشتن این مدارک( اینجا رو از دکتر بپرس) ، کالای خود را دریافت نمایید .

 • فرآیند ارسال محصولات صبح ها و تا قبل از ساعت 12 انجام می شود . طبیعی است که ارسال سفارشاتی که بعد از ساعت 12 ثبت می شوند ، به صبح روز بعد موکول می شود . همچنین در جمعه ها و ایام تعطیل رسمی به دلیل تعطیل بودن اداره پست ارسال محصولات با 1 روز تاخیر ارسال میگردد .

 • بر اساس اطلاعات مندرج در سایت پست جمهوری اسلامی ایران : "در حال حاضر، مرسولات قبول شده در تهران و مراكز استان ها به مقصد مراكز استان ها و بيش از يكصد شهر ديگر ظرف مدت 24 ساعت به گيرندگان تحويل مي گردد . حداكثر زمان تحويل يك مرسوله پيشتاز درون شهر تهران به گيرنده 12ساعت و براي شهرستانها 24 تا 48ساعت است" البته باید توجه داشت به علت شیوع ویروس کرونا و محدویت های ایجاد شده به خاطر شیوع این بیماری ، ممکن است ارسال ها به یک یا دو روز تاخیر به دست شما عزیزان برسد .

ارسال از طریق شرکت پست تیپاکس
 • داروخانه دارودیلی برای کسب رضایت هر چه بیشتر مشتری و ارسال سریع تر محصولات به سراسر کشورعزیزمان ، از شرکت پست تیپاکس نیز استفاده می کند تا محصولات با بهترین کیفیت باربری و سریعترین و به صرفه ترین زمان ممکن به دست شما عزیزان برسد . شرکت پست تیپاکس یکی از شرکت های برتر داخلی در زمینه ی ارسالات مرسولات پستی به سرتا سر کشور عزیزمان میباشد.

 • در ارسال های توسط شرکت پست تیپاکس مبلغ بر اساس وزن سفارش محاسبه و هزینه آن درب منزل پرداخت خواهد شد .

 • پس از تحویل مرسوله به تیپاکس شماره موبایل شما در سیستم تیپاکس ثبت می شود و مراحل ارسال و تحویل در محل سکونت شما و شماره پیگیری شما برایتان بوسیله پیامک ارسال می شود .

  همچنین شما عزیزان می توانید با مراجعه با سایت پست تیپاکس یا با استفاده از لینک زیر و وارد کردن شماره پیگیری خود ، از وضعیت محموله پستی خود مطلع شوید.

  https://tipaxco.com/tracking
 • فرآیند ارسال محصولات صبح ها و تا قبل از ساعت 12 انجام می شود . طبیعی است که ارسال سفارشاتی که بعد از ساعت 12 ثبت می شوند ، به صبح روز بعد موکول می شود . همچنین در جمعه ها و ایام تعطیل رسمی به دلیل تعطیل بودن اداره پست ارسال محصولات با 1 روز تاخیر ارسال میگردد .

قوانین حذف سفارش و یا مرجوع نمودن کالا

همانطور که گفته شد ، سفارشات حداکثر یک روز بعد از ثبت سفارش برای شما ارسال می شود . شرایط انصراف از خرید به دو حالت پیش از ارسال سفارش و پس از ارسال سفارش تقسیم می شود .

 1. پیش از ارسال محصول :

  در این حالت شما می توانید با شماره تماس 09177896264 از ساعت 9 تماس گرفته و نسبت به حذف سفارش خود اقدام نمایید . برای انصراف از خرید در زمانی غیر از ساعات اعلام شده در بالا ، می توانید وارد پنل کاربری خود شده و قبل از ساعت ۹ سفارش خود را لغو کنید.

 2. پس از ارسال محصول :

  پس از ارسال محصول ، سفارش شما در اختیار اداره پست قرار می گیرد . در این شرایط ، در صورتی که تمایل دارید سفارش خود را لغو کنید ، ابتدا باید صبر کنید تا محصولات ارسالی ، دوباره توسط اداره پست به داروخانه عودت داده شود . در نهایت با کسر هزینه های عودت کالا ، باقی مبلغ به حساب شما واریز می شود .

نحوه محاسبه و واریز مبلغ مرجوعی

پس از دریافت دوباره کالا توسط داروخانه ، تیم پشتیبانی ما با شما تماس گرفته و با کسب اطلاعات حساب شما ، تنها مبلغ پست و مرجوعی کالا را از حساب شما کسر و باقی مبلغ را به حساب شما واریز می کنند.

نکته1: مبلغ انصراف یا عودت کالا ، به شماره کارتی که در هنگام ثبت سفارش در سیستم ثبت کرده اید ، واریز می شود و امکان تغییر شماره کارت وجود ندارد .

نکته 2: کارشناسان ما تنها با شماره ای که خودتان هنگام ثبت سفارش در سیستم ثبت کرده اید ، با شما تماس می گیرند . پس بهتر است شماره ای را وارد کنید که تنها خودتان به آن دسترسی دارید .

نکته3 : با اعلام انصراف از خرید ، یک پیامک حاوی اطلاعات برای ثبت انصراف شما در سیستم داروخانه ، برایتان ارسال می شود .