به دلیل انبارگردانی سفارش آنلاین از دارودیلی امکان پذیر نیست. برای سفارش ۰۹۱۷۷۸۹۶۲۶۴ در واتس اپ پیام بدید

1- ارسال با یک موتوری در داخل شهر شیراز

ارسال محصولات به داخل شهر شیراز از طریق سیستم پیک موتوری انجام شده و سفارشات بالای 150 هزارتومان به صورت رایگان ارسال میشوند.

2- ارسال از طریق پست پیشتاز به سراسر کشور

داروخانه دارودیلی برای کسب رضایت مشتری و ارسال سریع تر محصولات به سراسر کشورعزیزمان، از پست پیشتاز استفاده می کند تا محصولات با بهترین کیفیت باربری و سریعترین و به صرفه ترین زمان ممکن به دست شما عزیزان برسد. پست پيشتاز EMS، سريع ترين سرويس پستي كشور است كه كليه عمليات پستي آن ازلحظه قبول مرسولات تا توزيع در كوتاهترين زمان ممكن انجام مي گيرد .

شرکت ملی پست

3- ارسال از طریق شرکت پست تیپاکس:

داروخانه دارودیلی برای کسب رضایت هر چه بیشتر مشتری و ارسال سریع تر محصولات به سراسر کشورعزیزمان، از شرکت پست تیپاکس نیز استفاده می کند تا محصولات با بهترین کیفیت باربری و سریعترین و به صرفه ترین زمان ممکن به دست شما عزیزان برسد. شرکت پست تیپاکس یکی از شرکت های برتر داخلی در زمینه ی ارسالات مرسولات پستی به سرتا سر کشور عزیزمان میباشد.

هزینه ارسال:

1- ارسال از طریق پیک موتوری به داخل شهر شیراز:

هزینه ارسال به داخل شهر شیراز برای سفارشات بالای 150 هزارتومان رایگان است.

2- ارسال از طریق پست پیشتاز:

در ارسال های پست پیشتاز، مبلغ ثابت 20,000 تومان برای تمامی نقاط ایران در نظر گرفته شده است.

3- ارسال توسط شرکت پست تیپاکس :

در ارسال های توسط شرکت پست تیپاکس مبلغ ثابت 30,000 تومان برای تمامی نقاط ایران در نظر گرفته شده است.

پس از تحویل مرسوله به اداره پست، شماره موبایل شما در سیستم پست ثبت می شود  و مراحل ارسال، تحویل به اداره پست شهر سکونت شما و شماره پیگیری شما برایتان بوسیله پیامک ارسال می شود.

همچنین شما عزیزان می توانید با مراجعه با سایت پست جمهوری اسلامی ایران یا با استفاده از لینک زیر و وارد کردن شماره پیگیری خود، از وضعیت محموله پستی خود مطلع شوید.

https://tracking.post.ir/

نکته 1 : ارسال سفارشات بالای 200 هزار تومان به تمام نقاط ایران , با هر نوع شرکت پستی طرف قرارداد رایگان می باشد.

نکته 2 : ارسال سفارشات شهر شیراز در روزهای تعطیل ممکن است با تاخییر مواجه شود , پیشاپیش از صبوری شما همراهان ممنونیم.

عدم حضور مشتری برای دریافت محصول:

در صورت عدم حضور مشتری در آدرس ثبت شده در هنگام سفارش، کالای ارسالی به اداره پست شهر شما عودت داده و معمولا یک روز،  بعد به آدرس داروخانه عودت داده می شود. در صورتی که به هر دلیلی هنگام مراجعه مامور پست برای تحویل محصول، در آدرس مورد نظر حضور نداشتید، می توانید  تا قبل از ارجاع کالا به داروخانه، به اداره پست شهر خود مراجعه کرده و با در دست داشتن این مدارک( اینجا رو از دکتر بپرس)، کالای خود را دریافت نمایید.

زمان ارسال کالا:

فرآیند ارسال محصولات صبح ها و تا قبل از ساعت 12 انجام می شود. طبیعی است که ارسال سفارشاتی که بعد از ساعت 12 ثبت می شوند، به صبح روز بعد موکول می شود. همچنین در جمعه ها و ایام تعطیل رسمی به دلیل تعطیل بودن اداره پست ارسال محصولات با 1 روز تاخیر ارسال میگردد

زمان تحویل کالا به مشتری:

زمان تحویل کالا برای شهر شیراز:

ارسال محصولات در کلانشهر شیراز بوسیله پیک موتوری انجام میشود چنانچه سفارش شما تا قبل از ساعت 4 بعد از ظهر باشد در همان روز و بعد از ساعت 4 فردای آن روز محصول به دست شما میرسد.

زمان تحویل کالا برای سایر نقاط کشور:

بر اساس اطلاعات مندرج در سایت پست جمهوری اسلامی ایران:

"در حال حاضر، مرسولات قبول شده در تهران و مراكز استان ها به مقصد مراكز استان ها و بيش از يكصد شهر ديگر ظرف مدت 24 ساعت به گيرندگان تحويل مي گردد. حداكثر زمان تحويل يك مرسوله پيشتاز درون شهر تهران به گيرنده 12ساعت و براي شهرستانها 24 تا 48ساعت است"

البته باید توجه داشت به علت شیوع ویروی کرونا و محدویت های ایجاد شده به خاطر شیوع این بیماری، ممکن است ارسال ها به یک یا دو روز تاخیر به دست شما عزیزان برسد.

قوانین حذف سفارش و یا مرجوع نمودن کالا:

همانطور که گفته شد، سفارشات حداکثر یک روز بعد از ثبت سفارش برای شما ارسال می شود. شرایط انصراف از خرید به دو حالت پیش از ارسال سفارش و پس از ارسال سفارش تقسیم می شود.

1- پیش از ارسال محصول:

در این حالت شما می توانید با شماره تماس 09177896264 از ساعت 9 الی 16  تماس گرفته و نسبت به حذف سفارش خود اقدام نمایید. برای انصراف از خرید در زمانی غیر از ساعات اعلام شده در بالا، می توانید وارد پنل کاربری خود شده و از ..... سفارش خود را لغو کنید.

برای آموزش قدم به قدم نحوه انصراف از خرید و ارسال محصولات، به قسمت * راهنمای خرید * مراجعه نمایید. 

2- پس از ارسال محصول:

پس از ارسال محصول، سفارش شما در اختیار اداره پست قرار می گیرد. در این شرایط، در صورتی که تمایل دارید سفارش خود را لغو کنید، ابتدا باید صبر کنید تا محصولات ارسالی، دوباره توسط اداره پست به داروخانه عودت داده شود. در نهایت با کسر هزینه های عودت کالا، باقی مبلغ به حساب شما واریز می شود.

نحوه محاسبه و واریز مبلغ مرجوعی

پس از دریافت  دوباره کالا توسط داروخانه، تیم پشتیبانی ما با شما تماس گرفته و با کسب اطلاعات حساب شما، تنها مبلغ پست و مرجوعی کالا را از حساب شما کسر و باقی مبلغ را به حساب شما واریز می کنند.

نکته1: مبلغ انصراف یا عودت کالا، به شماره کارتی که در هنگام ثبت سفارش در سیستم ثبت کرده اید، واریز می شود و امکان تغییر شماره کارت وجود ندارد.

نکته2:  کارشناسان ما تنها با شماره ای که خودتان هنگام ثبت سفارش در سیستم ثبت کرده اید، با شما تماس می گیرند. پس بهتر است شماره ای را وارد کنید که تنها خودتان به آن دسترسی دارید.

نکته3: با اعلام انصراف از خرید، یک پیامک حاوی اطلاعات برای ثبت انصراف شما در سیستم داروخانه، برایتان ارسال می شود.